Heke don't sent neww!!

Shkojm start >control panel>securty center Windows
Firewall>exceptions>edhe programet qejan me ato shenja te bera ja hiqni edhe ok nje nder programet osht edhe msn aiit met miraa :p


WwW.Argetohu-ks.page.tl vendi ku jeni te mirseardhur ne gjdo qast dhe koh!! qe keni nevoj??

Advertisement
 
 

 
Sod ne faqen ton pati 259527 visitors (1352474 hits) Ne ket faqe
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=