Nreqi problemet ne windows New!!

Njerz ju kisha preferu me mar qit program
http://www.windowsdoctor.com/

eshte shum i let per me perdor dhe nuk nxen vend shum
perdoret per gabimet qe behen ne windows !!


Www.Argetohu-ks.page.tl emer qe nuk harrohet let :p Mesojuani edhe te tjereve pseee joo!!!

Advertisement
 
 

 
Sod ne faqen ton pati 257163 visitors (1346257 hits) Ne ket faqe
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=