si tja bejm dikujt pc te mos i punoj ma
Ne Kete Tuto Do Te Mesoni Si Ta Krijojm Nje ERROR Me NotePad:

1.Hapim NotePadin
2.E Shkruajm Kete: x =msgbox("AST", 0+16, "Byystem-Coder")
3.Shkoni Save As Dhe E Ruani .vbs
4.Dhe Tani Mund Ta Qelni Errorin Tend Se I Demshem Per Pc Vet E Kom Provu...

aiit klm?
Advertisement
 
 

 
Sod ne faqen ton pati 257163 visitors (1346341 hits) Ne ket faqe
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=