Hyn ne pc pa e dit password
Ja se si duhet te hyni ne pc pa e ditur password

Procedura eshte kjo shume e thjeshte ...

Edhe pse eshte si ilegale po e postoj ...

1-Ndizni pc
2-Truseni F8
3-Safe mode
4-Klikon te Admin..
5-Control Panel.
6-Remove Pass

Dhe pastaj pa password dhe mund te hyni te punoniKosova HackinG center

WwW.Argetohu-ks.page.tl
....ketu gjithqka gjindet....
 
 
 
 
 
 
 
Sod ne faqen ton pati 289638 visitors (1419645 hits) Ne ket faqe
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free