Si ti vjedhim dikujt IP ne msn duke folur??..
Se Pari Shkoim Keshtu. Dikujt duke folur ne Msn Ja dergon nje Foto apo nje Dokument apo diqka tjeter dhe shiko deri sa ta shkon transferim pastaj shkoim keshtu

<<<Start>>>
<<RUN>>
<<CMD>>
<<NETSTAT

shtypeni ENTER edhe del ipKosova hackinG Center


WwW.Argetohu-ks.page.tl
...nje vend per te gjith ju...
 
 
 
 
 
 
 
Sod ne faqen ton pati 289638 visitors (1419624 hits) Ne ket faqe
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free