Transfere me te shpejta ne msn
shum her e kum verejt qe transferet ne msn jan shum te ngadalta dhe vyn shum koh deri sa te transferohet fajlli qe jeni duke e derguar

pra per te shkuar transferi me shpejt ju duhet vetem te beni nudge (dridhje) me rend ti 1her pastaj ai/ajo
1her e kshtu me radh... lajmeroni nese nuk funksionon diqka.
keni me pa se sa shpejt transferohet ..ju pershendes


Kosova HackinGWwW.Argetohu-ks.page.tl
  Nje vend per te gjith ju
 
 
 
 
 
 
 
Sod ne faqen ton pati 289598 visitors (1419355 hits) Ne ket faqe
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free