Trik interesantë ( E Re )
Shkojm My Computer pastaj Local Disk (C: pastaj WINDOWS pastaj system32 i selektojm te gjitha file (Ctrl+A) e bojm Ok klikojm me tastin e djath te miut hyjm search dhe shiko qfar ndodh
Nuk ka dom te Compjuteri asgje vetem qe duhet ta bosh restart.


Kosova HackinG Center         `WwW.Argetohu-ks.page.tl `
.`!vendi ku te gjith mund te mesojm!`.
 
 
 
 
 
 
 
Sod ne faqen ton pati 289596 visitors (1419304 hits) Ne ket faqe
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free