1 trick per internet cafe!
Shko ne ndonje net caffe edhe kshyre ndonje PC cili te doket,tane shko dhe kliko:
CTRL,SHIFT,ENTER maje te klikume dhe pasi qe ta majsh nja 2 a 3 min restaroje PC nja 2 a 3 her edhe ma Pc nuk e lexon qe ka CAFFE STATION edhe lirisht muni me hy,une per veti e kam perdor ma heret,kur skisha net ne shpi e sme ipte baba pare per n`net caffe edhe me ka funsionu,por ju kisha preferu ma shum naten me perdor,se diten ju marrin vesh
 

WwW.argetohu-ks.page.tl Aty ku i gjeni te gjithaaa!!
 
 
 
 
 
 
 
Sod ne faqen ton pati 289598 visitors (1419344 hits) Ne ket faqe
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free