Blej Bmw
mė shumė foto Cmimi:26000 Km:118000 Viti:2005 Shes BMW 530 3.0D, full ekstra i padoganuar. Info 044/049 359 198 mė shumė foto Cmimi:7000 Km:196000 Viti:1995 Shes BMW 520 2.0B, bejme ndrrim, cmimi 7000 euro. Info 044 141 639 mė shumė foto Cmimi:9000 Km:220000 Viti:1999 Shes BMW 525 2.5 TDS, full ekstra, tv, ēmimi 9000 euro, Info: 044 141 639 mė shumė foto Cmimi:2100 Km:253000 Shes BMW 324 1.4D, 4 dyer, shiber, 1 vit regjistrim, ēmimi 2100 euro. Info: 044 143 928 mė shumė foto Cmimi:5500 Km:160000 Viti:1996 Shes BMW 328 2.8B, full ekstra, ēmimi 5500. Info:044 200 257 mė shumė foto Cmimi:2100 Km:144000 Viti:1989 Shes BMW 324 2.4D, 4 dyer, servo timon, central, ēmimi 2100 euro. Info: 044 840 165 mė shumė foto Cmimi:1800 Km:200000 Viti:1985 Shes BMW 323 2.3b, 2 dyer,ēmimi 1800 euro. Info: 044 146 566. Cmimi:10800 Km:144450 Viti:1999 Shes BMW 325i ne gjendje shume te rregullt, full extra, cmimi 10800 euro. Info:044-125-459. mė shumė foto Km:200000 Viti:2002 Shes BMW 320D, full ekstra, i pa doganuar. Info: 044 123 406 mė shumė foto Cmimi:30000 Km:127000 Viti:2003 Shes BMW 730D, full ekstra, KS, cmimi 30000 euro. Info: 044 140 345 ose 044 606 206 mė shumė foto Cmimi:13500 Km:107000 Viti:2002 Shes Mini Cooper S viti i prodhimit 10.2002 benzin. Posedon: GPS, klimatronik, ulėse tė lėkurės, dritat xenon etj. Ēmimi 13.500 euro. Info: 044 125 668 mė shumė foto Cmimi:30000 Km:111000 Viti:2003 Shes BMW X5, full ekstra, i doganuar, cmimi 30.000 euro. Info: 044 176 147 mė shumė foto Cmimi:12300 Km:195000 Viti:1999 Shes BMW 320D, klimatronik, lekure, full ekstra, cmimi 12.300 euro. Info: 044 685 476 mė shumė foto Cmimi:10500 Km:191000 Viti:2001 Shes BMW 320D, full ekstra, me targa franceze (pa doganuar), cmimi 10.500euro. Info:044 521 808 mė shumė foto Cmimi:19500 Km:194000 Viti:2003 Shes BMW 530D, full ekstra, i pa doganuar, cmimi 19500 euro. Info: 044 137 017 mė shumė foto Cmimi:9200 Km:175000 Viti:2001 Shes BMW 320D, klim, automatik, fellne, cmimi 9200 euro. Info: 044 230 995 mė shumė foto Km:230000 Viti:1991 Shes BMW 318B, 4dyer, servo, centrall, i padoganuar, ēmimi sipas marveshjes. Info: 044 965 548 dhe 049 489 967. mė shumė foto Cmimi:1800 Viti:1989 Shes BWM 316 B, 4dyer, metalik, 10 muaj regjistrim, ēmimi 1800 euro. Info: 044 347 434 dhe 044 196 622 mė shumė foto Cmimi:5000 Km:230000 Viti:1992 Shes BMW 2.5D, klime, ABS, servo, central, cmimi 5000 euro. Info: 049 300 646 mė shumė foto Cmimi:31000 Km:111000 Viti:2002 Shes BMW X5 3.0D, full ekstra, i doganuar, ēmimi 31 000 euro. Info: 044 476 147 mė shumė foto Cmimi:8000 Km:170000 Viti:2000 Shes BMW 818B, klime, servo, airbag, cental, ABS, cmimi 8000 euro. Info: 044 280 799 mė shumė foto Cmimi:4000 Km:200000 Viti:1991 Shes BMW 320B, central, servo, ABS, fellne, cmimi 4000 euro. Info: 044 256 327 mė shumė foto Km:140000 Viti:2004 Shes BMW X5 3.0D, full ekstra, i regjistruar per her te pare, ēmimi sipas marveshjes. Info 044 271 354. mė shumė foto Cmimi:3800 Km:180000 Viti:1991 Shes BMW 320B, klime, central, ABS, dritaret elektonike, ēmimi 3800 euro. Info: 049 770 366 mė shumė foto Cmimi:4900 Km:230000 Viti:1993 Shes BMW 325 TDS, klim, central, alarm, ēmimi 4900. Info: 044 244 317 mė shumė foto Cmimi:21900 Km:120000 Viti:2002 Shes BMW X5 3.0D, full ekstra, i pa doganuar, ēmimi 21900 euro. Info: 044 623 733 mė shumė foto Cmimi:8700 Km:140000 Viti:2000 Shes BMW 330D, full ekstra, i pa doganuar, ēmimi 8700. Info: 044/049 507 687
 
 
 
 
 
 
 
Sod ne faqen ton pati 289637 visitors (1419567 hits) Ne ket faqe
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free