Heke don't sent neww!!

Shkojm start >control panel>securty center Windows
Firewall>exceptions>edhe programet qejan me ato shenja te bera ja hiqni edhe ok nje nder programet osht edhe msn aiit met miraa :p


WwW.Argetohu-ks.page.tl vendi ku jeni te mirseardhur ne gjdo qast dhe koh!! qe keni nevoj??

 
 
 
 
 
 
 
Sod ne faqen ton pati 289637 visitors (1419516 hits) Ne ket faqe
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free