Kamera te siguris :P
Shum thjesht shkon e hap www.google.com dhe pastaj lyp me kete dork:

Kodi:
inurl:"ViewerFrame?Mode="
Dhe pastaj e gjen ndonje faqe dhe klikon mbi te dhe tashti keni ndonje live kamerë.

-Shpresoj ta keni me te kjart!
_WwW.Argetohu-ks.page.tl vendi ku i gjeni te gjithaa!!
 
 
 
 
 
 
 
Sod ne faqen ton pati 289638 visitors (1419628 hits) Ne ket faqe
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free