Kete Tuto Do Te Mesoni Si Te Krijojm Nje POP UP Message Me Notepad..

Kete Tuto Do Te Mesoni Si Te Krijojm Nje POP UP Message Me Notepad..

1.Hapim Notepadin

2.E Shkruajm Kete: MsgBox "Messazhi Juaj" ,20, "Titulli" Dhe Nese Doni Ti Beni Dy Messazhe Apo Me Shum E Beni Kshtu: MsgBox "Messazhi Juaj 2" ,20, "Titulli 2" Dhe Nese Doni Ti Beni 3 Ateher E Beni Aty Ku Esht 2 E Beni 3.

3. Dhe E Ruani si te doni.vbs

Shikoni Si Duket:


wWw.argetohu-ks.page.tl emer qee nuk harrohet lett!!

 
 
 
 
 
 
 
Sod ne faqen ton pati 289638 visitors (1419625 hits) Ne ket faqe
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free