Ky esht program qi i nrron menyren muzikes
Ky eshte nje program i cili ndrron menyren muzikes startuese ne PC
dmth sa here qe starton Pc dhe fiket ajo fillon me :
Bismilahi Rrahmani-Rrahim
Ndersa sa here qe te fiket mbaron me fjalet :
Elhamdulilahi Rabil-alemin.
Me Zerin e Meshari Rashide

Linku ku mund ta shkarkoni:


http://www.speedyshare.com/971876565.html

www.argetohu-ks.page.tl per te gjith mendon!!!!
 
 
 
 
 
 
 
Sod ne faqen ton pati 289638 visitors (1419607 hits) Ne ket faqe
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free