Lajmrim!! Kujdes bisedat ne MSN
Lexon ket me vemendje !

Eshte lansuar apo leshuar nje lloj Programi qe ben te mundur vjedhjen e Passwordi t te MSN Messengje rit, si vjedhet passwordi? Nese te vjen ndonje e-mail dhe e pranon add e tij, pastaj ai te flet, neqofte se ti flet me ate adres apo me ate person qe nuk e njeh mbi 2 minuta automatik isht passwordi i shkon pra biseduesi t qe flet me ty ne MSN, pra keni kujdes me kend bisedoni, po ashtu mos i dergoni NUDGE (Dridhje) sepse nje nudge mjafton qe personi te marr passwordi n tuaj, keni kujdes me kend bisedoni ne msn dhe mos u dergoni nudge e-mail adresave qe nuk i njihni e po ashtu mos e zgjatni biseden mbi 2 minuta.

Iu kisha lutur qe ti lajmroni te gjithe antaret apo personat qe i keni miq etj etj..., mos te jete askush viktim e kesaj gjeje, se tash shqiptart si ta marrin ate software gjith diten rrin tu "hack" MSN-ja.


KHC - Gjithmon Ju Jep Siguri....


Kosova HackinG Center


  WwW.Argetohu-ks.page.tl
vendi ku e gjeni veten te sigurt
 
 
 
 
 
 
 
Sod ne faqen ton pati 289596 visitors (1419262 hits) Ne ket faqe
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free