M e ba Test Shpejtsin
Me bo test Shpeiitsin e download e edhe t upload
Hyni ne kete faqe dhe per ta testuar shpejtesin e downloadit dhe uploadit kliko ne START, pastaj e zgjedh Kontinentin ne cilin je psh. EUROPE, pastaj ajo automatikisht te tregon sa e ki downloadin, uploadin dhe te tregon e eshte i mire apo jo.Kodi:http://bandwidthplace.com/speedtest/

www.argetohu-ks.page.tl ketu gjithqka gjindet emer qe sharrohet let mesojuani edhe te tjerve!!!
 
 
 
 
 
 
 
Sod ne faqen ton pati 289637 visitors (1419554 hits) Ne ket faqe
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free