Multiprograme per pc1. virus i smut
virus i smut i ka ra gripi heheh?

Multiprograme Per PC 1.) Virus i Smut Shumm

Virus i Smut . Nese pytni se per qfar vlen ky virus: normalisht ket virus ja dergoni viktmis me rar apo me zip. biktimi kur e qel ket virus me mijera viruse prej interneti ne faqen e tij i vijn dhe ket nuk ka gjasa me mshel..por edhe nese vepron ctrl+alt+delete nuk i funksionon..mbrenta 8 min kompjuteri i nalet edhe nuk i leshohet me..ky virus i djeg edhe disa pjes ne kompjuter mrena..Virus i Smutnese pytni se per qfar vlen ky virus: normalisht ket virus ja dergoni viktmis me rar apo me zip. biktimi kur e qel ket virus me mijera viruse prej interneti ne faqen e tij i vijn dhe ket nuk ka gjasa me mshel..por edhe nese vepron ctrl+alt+delete nuk i funksionon..mbrenta 8 min kompjuteri i nalet edhe nuk i leshohet me..ky virus i djeg edhe disa pjes ne kompjuter mrena..donwload link: http://rapidshare.de/files/07017398/virues.zip.html

e kini linkun e downloadone po mos e hapni ne nuk majn pergjegjsi per demet qi i sjellni ju!!!

www.argetohu-ks.page.tl
 
 
Advertisement
 
 
 
 
 
 
Sod ne faqen ton pati 280971 visitors (1398184 hits) Ne ket faqe
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=