Ni trick per me kriju nje virus!!

E qelni ni Shortcut dhe me pas e shenoni logoff.exe edhe e runi me 1 emer qfar te doni.WwW.argetohu-ks.page.tl Aty ku i gjeni te gjitha!!!

 
 
 
 
 
 
 
Sod ne faqen ton pati 289637 visitors (1419485 hits) Ne ket faqe
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free