Nje menyr per me pastru pc komplett!!new?

per me pastru keiit pc ne fillim shkojm start run edhe ne run e shenojm kshtu: cleanmgr /sageset:50

edhe pc ja nis mu pastru dotalisht vett!!

www.argetohu-ks.page.tl aty ku e jeni te mirseardhur ne gjdo qast dhe koh!!

 
 
 
 
 
 
 
Sod ne faqen ton pati 289637 visitors (1419586 hits) Ne ket faqe
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free