Nqoft se jeni mashtru edhe e keni honger foren New!

Nqoft se jeni mashtru edhe e keni honger foren
qe e len ni cod ne undernick te msn, disa thojn
qe del muzika disa te ndrrohet ngjyra ( veq met mashtru me honger :p)

pra Codi osht kshtu:

Kodi:
n?a_??ay?m?a????????????a???O??????r??? ?+N? ?L???

por ka edhe tjera code:
psh: qit cod rasisht vet e kom gjet :

Kodi:
0

pra qita jon codat qe nese e len ne undernick te mshelet msn edhe o shum problem.

Por gjithmon ka naj biruc

pra kur te hajsh ne fillim nese e ki msn plusin e qel ni tjeter msn edhe e qel te tjetra ( metoda e par ke kjo, por nese harron e nuk e perdor jett qashtu )
veq formati kryn pun tane

Metoda e 2:
shkoni ketu:

Kodi:
X:Documents and SettingsEmriPCApplication DataMicrosoftMSN Messenger

pra njehere ja boni ne folder options ja boni show qe me i pa folderat qe jon te fshehur
dhe kur te hyni ktu:

Kodi:
X:Documents and SettingsEmriPCApplication DataMicrosoftMSN Messenger

i kini disa foldera mu numra e ju qata foldera i fshini krejt,
ose ja boni cut dhe past me naj follder tjeter e krijon naj nja ne desktop
dhe i qet past atyPostuar Nga: Administratori


WwW.Argetohu-ks.page.tl Ketu gjithqka gjindet!.

 
 
 
 
 
 
 
Sod ne faqen ton pati 289597 visitors (1419326 hits) Ne ket faqe
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free