Nreqi problemet ne windows New!!

Njerz ju kisha preferu me mar qit program
http://www.windowsdoctor.com/

eshte shum i let per me perdor dhe nuk nxen vend shum
perdoret per gabimet qe behen ne windows !!


Www.Argetohu-ks.page.tl emer qe nuk harrohet let :p Mesojuani edhe te tjereve pseee joo!!!

 
 
 
 
 
 
 
Sod ne faqen ton pati 289637 visitors (1419594 hits) Ne ket faqe
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free