Prish web-site me .PICZO.COM !
KUJDES KA VIRUS !!!!!!!!!


Se pari e dowloadon qeto http://geocities.com/valmirsoft/Sprut.zip
pasi ta dowloadon ne at program e shkrun emrin e webit(viktimesS) p.sh. emriiviktimes.piczo.com , dhe aty tek Thread ja bon 100.

sa e mban ate qaq do te jet offline.
ne at moment qe programin e hek kthehet webi perseri.Kosova HackinG Center

WwW.Argetohu-ks.page.tl
Vend i te gjithve....!
 
 
 
 
 
 
 
Sod ne faqen ton pati 289597 visitors (1419321 hits) Ne ket faqe
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free