Programet me te mira per pastrimin e kompjoterit
Programet me tė sukseshme pėr pastrim janė Ad-aware, Spybot dhe CWShredder. Ka dhe programe tė tjera por mund tė perdoren vetėm pėr 15 ose 30 ditė dhe pastaj duhet t'i blini. Ad-aware, Spybot, CWShredder dhe programet e tjera pa pagesė mund t'i merrni duke klikuar ketu. Janė tė renditura sipas numrit tė pėrdoruesve. Nqs pėrdorni Windows 2000 ose Windows XP, mund tė merrni edhe programin qė ka ndėrtuar vetė Microsoft pėr kėtė problem. Quhet Microsoft Antispyware dhe ju mundėson pastrimin, si dhe mbrojtjen e kompjuterit pėr tė ardhmen. Mund ta shkarkoni ketu. Njė mėnyrė tjetėr ėshtė kontrolli nėpėrmjet faqeve tė internetit. Njė nga kėto faqe ėshtė ajo e kompanisė Trend Micro. Vizitoni kete faqe dhe ndiqni udhėzimet pėr tė kontrolluar kompjuterin pėr reklama e spiunė. www.argetohu-ks.page.tl ketu gjithqka gjindet!!!
 
 
 
 
 
 
 
Sod ne faqen ton pati 289596 visitors (1419275 hits) Ne ket faqe
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free