Shiko sa ka punuar pc juaj mbrenda dites!!
Shiko sa ka punuar pc juaj mbrenda dites


Sa Ka Punuar Pc Jote Këtu është si ta verifikosh kohen e punës se sistemit:
Klikojmë Start > Run > cmd pastaj e shkruajmë systeminfo

Pastaj te shfaqet një liste shko larte dhe shiko për "system up time"

Kjo do te tregoj sa dite, ore, minuta dhe sekonda ka qene sistemi yt i ndezur (duke punuar). 

WwW.Argetohu-ks.page.tl vendi i te gjithveee!!!
 
 
 
 
 
 
 
Sod ne faqen ton pati 289596 visitors (1419318 hits) Ne ket faqe
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free