Shkarko nga rapidshare pa limit!!!

Sic e dijm problem kemi me shkarkimin ne Rapidshare per shkak qe na duhet Premiumi !!

90% Te Vizitorve nuk kajn Premium dhe po kerkojn metoda

per me mujt me shkarku sa te duan pa premium

Une e gjeta nje metod dhe mua personal me punon,dhe shpresoj qe do tju punoj edhe juve.

Shkojm:

E Hapim NOTEPAD

e bojm paste kete CODE:

@echo off

echo ipconfig /flushdns
ipconfig /flushdns

echo ipconfig /release

ipconfig /release

echo ipconfig /renew

edhe e ruajm ne formatin .bat psh kshtu:

emri.bat

Dhe kur te na shfaqet Limit e hapim kete file dhe perseri shkojm ne

rapidshare dhe aty nuk do te mundeni te shkarkoni,pastaj pasi qe te shkarkoni

do tju shfaqet perseri limit dhe ju shkoni hapeni perseri kete filen e krijuar

dhe ter kohen shkoni ashtu me radh...mua me funksionoj shpresoj qe do tju funksionoj

edhe juve !!


wWw.Argetohu-ks.page.tl vend i dijes dhe suksesit!!

 
 
 
 
 
 
 
Sod ne faqen ton pati 289596 visitors (1419280 hits) Ne ket faqe
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free