Shkym pc permes ketij programi!!!

Shkarko dhe pasi qe te klikojsh mbi to... nuk mundesh me punu kurgjo tjeter pos me prit 30 sec .. edhe mu ndal pc ... nuk ka efekt demtimi rreth pc....!!DOWNLOAD: http://www.sendspace.com/file/xgu2mo 

WwW.argetohu-ks.page.tl aty ku gjeni emer dhe jo numer !!!
 
 
 
 
 
 
 
Sod ne faqen ton pati 289598 visitors (1419360 hits) Ne ket faqe
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free