Si me Ba ni floder qi nuk shihet
Si me ba nje folder se smundet te shihet
Nese doni P.SH me fsheh nje folder mosme pa askush
shko e krioni nje folder shkoni Rename dhe e ban ALT 255
edhe pastaj shkoni ne Tastin e Djatht aty tek folderi edhe
shkoni aty ku lexon COSTOMIZE CHANGE ICON... Edhe pastaj shkon
i shikon ren folderat aty i sheh 3 foldera bardh dhe klikon nenjanit
edhe APPLY OK dhe e ban qe folderi S'shihet   e kam Z'gjat pak po ska Dert?


www.argetohu-ks.page.tl mesojuani edhe te tjerve emeri qe sharrohet kurr?
 
 
Advertisement
 
 
 
 
 
 
Sod ne faqen ton pati 280969 visitors (1397991 hits) Ne ket faqe
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=