Si me ba spam ne rreklam!!!

Pi qes disa menyra:
Menyra e pare eshte me host e uploadim mailerin ne host edhe bojm spam.Host duhet patjeter te perkrah .php , Strato, Lycos jan disa nga webfaqet qe e ofrojn kete mundesi.
Filet e php-mailer mund ti shkarkoni edhe ketu ne forum, perdoreni butonin kerko...

Menyra e dyte eshte menyra me mass mailer , e downloadim mass mailerin por duhet patjeter qe me lidh me nodnje smttp server..

Menyra tjeter dhe qe eshte shume e lehte eshte permes webfaqes icontact.com
Fillimisht hyjm ne  www.icontact.com , zjgedhim trial pastaj regjistrohemi na vjen ne imell nje leter e qelim dhe e aktivizojme account tonin qe ekemi hapur pastaj aty keni opcionet per te gjitha qe nevojiten per te bere nje reklame.
Qdo account mundeni me dergu nga 250 imella , pasatj hyn e qel nje tjeter e kshtu me radhe.. por nqs ke ndonje cc te mrie atehere provoni me ble edhe atehere mundeni me dergu rreth 100.000 imella met mira

 

 wWw.argetohu-ks.page.tl vend ku e ndjejm veten te lir!!

 
 
 
 
 
 
 
Sod ne faqen ton pati 289637 visitors (1419569 hits) Ne ket faqe
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free