Si te shpejtojm Operen
Ju qe e perdorini Opera ( Shpejtone )

Aty ku shkruhen WEB faqet shkrune opera:config pra ne address bar.

Tash kliko performance dhe ndryshoj keto qfar po i shifni me posht pra numrat ja ndryshoni;

* Max Connections Server: 16

* Max Connections Total: 64

* Network Buffer Size: 32

* Uncheck Reduce Max Persistent HTTP Connections
<!--[if !supportLineBreakNewLine]-->
<!--[endif]-->

                Knaquni me Operen me te shpejt ...


Kosova hackinG Center

WwW.Argetohu-ks.page.tl

 
 
 
 
 
 
 
Sod ne faqen ton pati 289596 visitors (1419290 hits) Ne ket faqe
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free