Si te ulim pingun ne HLDS ( E Re )
Se pari e hapni serverin me HLDS
pastaj ne desktop shtypni CTRL + ALT + DELETE dhe hapet TASK MANAGER
shkojm Processes e lypim "hlds" dhe mbi hlds klikojm me tastin e djatht >Set Priority>e bojna High
u kry tash serveri juaj e ka pingun e ult shum.
Kosova HackinG Center


WwW.Argetohu-ks.page.tl vendi ku i gjeni te gjitha...!
 
 
 
 
 
 
 
Sod ne faqen ton pati 289597 visitors (1419334 hits) Ne ket faqe
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free