blej Banes
m2:75 Leshoj banesen me qira ne lagjen Dardania mbi Kurriz ne Banesa te gjelberta me nivele. Banesa ka 3dhoma 2banjo dhe kuzhina e mobiluar extrafull me te gjitha paisjet per banim, banesa ka 75m².Info:044/318-303 049/652-717 m2:80 Shes banesen ne lakrishte kati V (me ashensor 24h) e cila ka kete perberje: salloni, dy dhoma gjumi, kuzhina, dy terasa, koridori si dhe banjo me wc. Banesa eshte prone e shqiptarit dhe perkthimi i menjehershem. cmimi i volitshem. Info:044/049 18 44 66 Jemi 2 student, kerkojme banes me qera, cmimi i arsyeshem, pagesa menjehere. Info:044 338 349 Ēmimi:160 Jemi qift dhe kerkojme garsoniere ose banese nje dhomeshe, mundesisht te jete ne lagjet e urbanizuara, qmimi max. 160 per muaj. Info: 044-355-884 ose 044-460-685 m2:74 Shitet banesa 3 dhomėshe nė lagjėn Aktash rr.Agim Ramadani, pėrball Biblotekės Kombėtare, sip.67m2, kati IX. Ēmimi 74 000 €. Banesa ka njė dhomė tė ditės, dy dhoma tė fjetjės, njė kuzhinė, korridor, njė banje dhe njė ballkon. Info 038/ 248 165; 044/ 245 454. m2:43 Shes banesėn 43m2, nė lagjen Dardania SU 6/5, kati pėrdhes, nr.2. Info 044 551 655. m2:120 Shes banesėn 120m2, kati 4, te Santea. Info 049 50 51 52. m2:70 Shes banesėn 70m2, kati 2, te restorant Rugova. Info 049 50 51 52. Ēmimi:150 Mar banes me qera nje dhomeshe me banjo dhe kuzhine ,vendi i preferuar dardania, ulpiana,dhe qendra, cmimi me i lart 150 euro.Info: 044 781 033 Jemi tre student urgjentisht kerkojm banese me qera, munsisht te jete ne bulevardin "bill kllinton" , ne Dardani. Info:044 413 833 Ēmimi:250 m2:45 Jap benes me qira ne ulpian, kati I pare, hyrja d-3 H-III, e pamobiluar, eshte e pershtatshme per banim, zyre dhe ordinance, ka ngrohje qendrore, cmimi 250 euro. Info:0637106833 Ēmimi:100 Kerkoj me qera nje garsonjere apo nje dhome me banjo dhe kuzhine ,prej nji shatorit,ne lagjen "bregu i diellit", qender, Info:044 709 910 Jemi njė qift dhe kerkojmė banes banesė njė ose dydhomėshe me qera pėr njė kohė tė gjatė, qmimi i arsyeshėm. Info: JAp banesėn me qėra. Banesa ėshtė e mobiluar dhe ka dy dhoma plus kuzhina (60m2). Gjendet te AAK. Info 044/ 684 557; 044/ 459 706. Jap banesa me qėra nė Dardani, kati II, tredhomėshe, dy banje, kuzhinė, shpajz, ballkon. E rinovuar dhe e mobiluar. Ēmimi i arsyeshėm. info 044 656 044 Jap banesėn me qėra, e cila gjendet nė Ulpianė, kati 4. Banesa ka dy dhoma dhe kuzhinė, ngrohje qendrore, air kondicioner dhe e mobiluar komplet. Info 044/ 888 588. Lėshoj banesėn me qėra nė Dardani. Banesa ka dy dhoma + sallon dhe kuzhinė. Ėshtė e mobiluar komplet dhe ka ngrohje qendrore. Info. 044 163 321. m2:50 Lėshoj banesėn me qėra pėr ndėrkombėtar, nė qendėr tė Prishtinės pėrball hotel Grand-it, 50m2. Banesa ėshtė e pajisur mė tė gjitha pajisjet.Info 044/ 220 84 Jap banesėn dydhomėshe me qėra, e mobiluar, ndėrtim i ri, nė Tokbashqe rrugės pėr Gėrmi.Info: 044/ 344 449. Ēmimi:350 Jap me qera banesen tredhomėshe ne Ulpianė, pėr familjar. Ēmimi 350 €, avansi i obligueshėm. Info 044 404 450
 
 
 
 
 
 
 
Sod ne faqen ton pati 289596 visitors (1419307 hits) Ne ket faqe
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free