blej motoqiklet
Cmimi:150 Blej nje skuter, te jet ne gjendje te rregullet teknike, te jet i rujt deri dikun, cmimi deri 150 euro. Info:049 434 201 mė shumė foto Km:9800 Viti:1998 Cmimi:1250 Shes Chopper Rex ne gjendje te rregullt, ne targa KS, regjistrimi i skaduar ,125 cm . info:064 478 9075 Cmimi:150 Shes BMX, cmimi vetem 150 euro. Info: 044 789 987 mė shumė foto Km:2800 Viti:2008 Cmimi:2800 Shes motoēikletėn Mondial 150zc i regjistruar KS, Ne gjendje shume te mirė teknike dhe garancion deri me 2010. Info:044252731 mė shumė foto Km:4200 Viti:2008 Cmimi:950 Shes Scooter Mondial ZC 150c Ne gjendje te rregullt i regjistruar deri me 31.03.2009 mė shumė foto Viti:2000 Cmimi:3500 Shes motor full cross KTM 125 ccm 65 ps ne gjendje te regullt i doganuar, cmimi 3500 euro. Info:044 211 992 mė shumė foto Viti:1991 Cmimi:2000 Kawasaki Ninja 750 ZXR, i posa ardhur nga Zvicrra, ne gjendje shume te mire teknike, me tabela te huaja, ēmimi i diskutueshem, ne ēmim perfshihet edhe nje helmete e re orighinale. Info mė shumė foto Km:13000 Viti:2005 Cmimi:4500 Yamaha fz6,600cm3,100hp,6 shpejtesi,edhe 10 muaj regjistrim e sigurim, bateria e re dhe servisi i bere para 2 muajsh. mė shumė foto Viti:1986 Cmimi:1400 Shes motorrin Honda chopper 125 kubik dy clipa ne gjendje te mir teknike,viti i prodhimit 1986 ndersa viti i par i regjistrimit 1993 zvicerr, sigurim deri ne muajin e tret 2009,eshte extra nga choperat tjer, info:044 259 846 mė shumė foto Km:18700 Viti:1989 Cmimi:12000 Shes Honda Shadow chopper 1100cm3, i regjistruar KS, cmimi 12.000euro. Info:044 681 910 mė shumė foto Km:18000 Viti:1984 Cmimi:2900 Shes Kawasaki 750cm3, sport line, i doganuar, cmimi 2.900euro. Info:044 681 910 mė shumė foto Km:32000 Viti:1992 Cmimi:2200 Shes Yamaha 600cm3, sport line, i doganuar, cmimi 2200 euro. Info:044 681 910 mė shumė foto Km:17000 Viti:1996 Cmimi:1900 Shes Honda Chooper CM 125cm3, me servisė, i doganuar dhe regjistruar, cmimi 1.900 euro. Info:044 681 910 mė shumė foto Km:32000 Viti:1986 Cmimi:1400 Shes Honda Chooper CM 125cm3, me servisė, i doganuar, cmimi 1.400 euro. Info:044 681 910 mė shumė foto Km:28000 Viti:1995 Cmimi:1750 Shes Honda Shadow i importuar nga suedia ne gjendje te rregullt teknike 044754478 mė shumė foto Viti:2002 Cmimi:1100 Shes Motorr Kobra 100 cm3, ēmimi 1100 euro por i diskutueshem, Info: 044 396 154
 
 
 
 
 
 
 
Sod ne faqen ton pati 289596 visitors (1419233 hits) Ne ket faqe
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free