celular
Cmimi:60 Shes Lg me memori kart, cmimi 60 euro. Info:049 651 582 mė shumė foto Cmimi:230 shes telefoni nokia n93 i zi,ne gjendje te shum te mir teknike vetem 2 or e 5 minuta ka te folur dhe nuk e ka askund asnje grith spo shej te vogel,me memory qip 1 giga, cmimi 230 euro, i diskutueshem. Info:044 259 846
 
 
 
 
 
 
 
Sod ne faqen ton pati 289637 visitors (1419566 hits) Ne ket faqe
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free