celular
Cmimi:60 Shes Lg me memori kart, cmimi 60 euro. Info:049 651 582 mė shumė foto Cmimi:230 shes telefoni nokia n93 i zi,ne gjendje te shum te mir teknike vetem 2 or e 5 minuta ka te folur dhe nuk e ka askund asnje grith spo shej te vogel,me memory qip 1 giga, cmimi 230 euro, i diskutueshem. Info:044 259 846
 
 
Advertisement
 
 
 
 
 
 
Sod ne faqen ton pati 280970 visitors (1398086 hits) Ne ket faqe
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=