code Html per fillestar
Revision: 35215 Author: siebrand Date: 2008-05-23 07:11:21 +0000 (Fri, 23 May 2008) Log Message: ----------- Localisation updates. Some messages imported from af.wp. Removed Wikimedia specific messages. Modified Paths: -------------- trunk/phase3/languages/messages/MessagesSq.php Modified: trunk/phase3/languages/messages/MessagesSq.php =================================================================== --- trunk/phase3/languages/messages/MessagesSq.php 2008-05-23 06:56:49 UTC (rev 35214) +++ trunk/phase3/languages/messages/MessagesSq.php 2008-05-23 07:11:21 UTC (rev 35215) @@ -98,6 +98,7 @@ 'tog-watchlisthideminor' => 'Fshih redaktimet e vogla nga lista mbikqyrėse', 'tog-ccmeonemails' => 'Mė dėrgo kopje tė mesazheve qė u dėrgoj tė tjerėve', 'tog-diffonly' => 'Mos trego pėrmbajtjen e faqes nėn ndryshimin', +'tog-showhiddencats' => 'Trego kategoritė e fshehura', 'underline-always' => 'gjithmonė', 'underline-never' => 'asnjėherė', @@ -198,7 +199,6 @@ 'errorpagetitle' => 'Gabim', 'returnto' => 'Kthehu tek $1.', -'tagline' => 'Nga {{SITENAME}}, Enciklopedia e Lirė', 'help' => 'Ndihmė', 'search' => 'Kėrko', 'searchbutton' => 'Kėrko', @@ -212,6 +212,7 @@ 'permalink' => 'Lidhja e pėrhershme', 'print' => 'Shtype', 'edit' => 'Redaktoni', +'create' => 'Krijo', 'editthispage' => 'Redaktoni faqen', 'delete' => 'grise', 'deletethispage' => 'Grise faqen', @@ -303,6 +304,7 @@ 'site-rss-feed' => '$1 RSS Feed', 'site-atom-feed' => '$1 Atom Feed', 'page-rss-feed' => '"$1" RSS Feed', +'red-link-title' => '$1 (nuk ėshtė shkruar akoma)', # Short words for each namespace, by default used in the namespace tab in monobook 'nstab-main' => 'Artikulli', @@ -370,6 +372,7 @@ 'perfdisabled' => 'Ju kėrkoj ndjesė! Ky veprim ėshtė bllokuar pėrkohsisht sepse e ngadalėson regjistrin aq shumė sa nuk e pėrdor dot njeri tjetėr.', 'perfcached' => 'Informacioni i mėposhtėm ėshtė kopje e ruajtur dhe mund tė mos jetė i freskėt:', 'perfcachedts' => 'Informacioni i mėposhtėm ėshtė njė kopje e rifreskuar mė $1.', +'querypage-no-updates' => 'Rifreskimi i kėsaj faqeje tani pėr tani ėshtė ndaluar, prandaj dhe informacioni i mėposhtėm mund tė jetė i vjetėrsuar.', 'wrong_wfQuery_params' => 'Parametra gabim tek wfQuery()
Funksioni: $1
Pyetja: $2', @@ -590,6 +593,9 @@ 'undo-failure' => 'Redaktimi nuk mund tė kthehej pėr shkak tė pėrplasjeve tė ndėrmjetshme.', 'undo-summary' => 'U kthye versioni $1 i bėrė nga [[Special:Contributions/$2]] ([[User talk:$2]])', +# Account creation failure +'cantcreateaccounttitle' => 'Nuk mundet tė krijohet llogaria', + # History pages 'viewpagelogs' => 'Shiko regjistrat pėr kėtė faqe', 'nohistory' => 'Nuk ka histori redaktimesh pėr kėtė faqe.', @@ -670,6 +676,7 @@ 'prevn' => '$1 mė para', 'nextn' => '$1 mė pas', 'viewprevnext' => 'Shikoni ($1) ($2) ($3).', +'mwsuggest-disable' => "Ē'mundėsoi sugjerimet AJAX", 'showingresults' => 'Tregohen mė poshtė $1 rezultate duke filluar me #$2.', 'showingresultsnum' => 'Tregohen mė poshtė $3 rezultate duke filluar me #$2.', 'nonefound' => 'Shėnim: Kėrkimet pa rezultate ndodhin kur kėrkoni pėr fjalė qė rastisen shpesh si "ke" dhe "nga", tė cilat nuk janė tė futura nė regjistėr, ose duke dhėnė mė shumė se njė fjalė (vetėm faqet qė i kanė tė gjitha ato fjalė do tė tregohen si rezultate).', @@ -796,6 +803,7 @@ 'number_of_watching_users_pageview' => '[$1 pėrdorues mbikqyrės]', 'rc_categories' => 'Kufizimi i kategorive (tė ndara me "|")', 'rc_categories_any' => 'Tė gjitha', +'newsectionsummary' => '/* $1 */ seksion i ri', # Recent changes linked 'recentchangeslinked' => 'Ndryshimet fqinje', @@ -826,6 +834,7 @@ * '''[[{{ns:media}}:Skeda.ogg]]'''. Pėrdorni stampa tek pėrshkrimi pėr tė cilėsuar licencėn e duhur.", +'upload-permitted' => 'Llojet e lejuara tė skedave: $1.', 'uploadlog' => 'regjistėr dhėnjesh', 'uploadlogpage' => 'Regjistri i ngarkimeve', 'uploadlogpagetext' => 'Mė poshtė ėshtė njė listė e skedave mė tė reja qė janė ngarkuar. @@ -851,6 +860,7 @@ 'uploadwarning' => 'Kujdes dhėnie', 'savefile' => 'Ruaj skedėn', 'uploadedimage' => 'dha "[[$1]]"', +'overwroteimage' => 'dha dhe zėvendėsoi me njė version tė ri tė "[[$1]]"', 'uploaddisabled' => 'Ndjesė, dhėniet janė bllokuar nė kėtė shėrbyes dhe nuk ėshtė gabimi juaj.', 'uploaddisabledtext' => 'Ngarkimi i skedave ėshtė ndaluar tek ky wiki.', 'uploadscripted' => 'Skeda pėrmban HTML ose kode tė tjera qė mund tė interpretohen gabimisht nga njė shfletues.', @@ -858,11 +868,14 @@ 'uploadvirus' => 'Skeda pėrmban njė virus! Detaje: $1', 'sourcefilename' => 'Emri i skedės:', 'destfilename' => 'Emri mbas dhėnies:', +'upload-maxfilesize' => 'Madhėsia maksimale e skedave: $1', 'watchthisupload' => 'Mbikqyre kėtė faqe', 'filewasdeleted' => 'Njė skedė mė kėtė emėr ėshtė ngarkuar njė here dhe pastaj ėshtė grisur. Duhet tė shikoni $1 pėrpara se ta ngarkoni pėrsėri.', -'license' => 'Licencimi:', -'nolicense' => 'Asnjė nuk ėshtė zgjedhur', +'license' => 'Licencimi:', +'nolicense' => 'Asnjė nuk ėshtė zgjedhur', +'upload_source_url' => ' (URL e vlefshme, publikisht e pėrdorshme)', +'upload_source_file' => ' (skeda nė kompjuterin tuaj)', # Special:Imagelist 'imagelist_search_for' => 'Kėrko pėr emrin e figurės:', @@ -877,6 +890,9 @@ # Image description page 'filehist' => 'Historiku i dosjes', 'filehist-help' => 'Shtypni njė datė/kohė pėr ta parė skedėn ashtu si dukej nė atė kohė.', +'filehist-deleteall' => 'grisi tė tėra', +'filehist-deleteone' => 'grise kėtė', +'filehist-revert' => 'riktheje', 'filehist-current' => 'e tanishme', 'filehist-datetime' => 'Data/Ora', 'filehist-user' => 'Pėrdoruesi', @@ -888,11 +904,30 @@ 'nolinkstoimage' => 'Asnjė faqe nuk lidhet tek kjo skedė.', 'sharedupload' => 'Kjo skedė ėshtė njė ngarkim i pėrbashkėt dhe mund tė pėrdoret nga projekte tė tjera.', 'shareduploadwiki' => 'Ju lutem shikoni $1 pėr mė shumė informacion.', +'shareduploadwiki-desc' => '$1 sė atjeshme tregohet mė poshtė', 'shareduploadwiki-linktext' => 'faqja pėrshkruese e skedės', 'noimage' => 'Njė skedė me kėtė emėr nuk ekziston akoma, ju mundeni ta $1 atė.', 'noimage-linktext' => 'ngarkoni', 'uploadnewversion-linktext' => 'Ngarkoni njė version tė ri pėr kėtė skedė', +# File reversion +'filerevert' => 'Rikthe $1', +'filerevert-legend' => 'Rikthe skedėn', +'filerevert-comment' => 'Arsyeja:', +'filerevert-defaultcomment' => 'U rikthye tek versioni i $2, $1', +'filerevert-submit' => 'Riktheje', + +# File deletion +'filedelete' => 'Grise $1', +'filedelete-legend' => 'Grise skedėn', +'filedelete-intro' => "Jeni duke grisur '''[[Media:$1|$1]]'''.", +'filedelete-comment' => 'Arsyeja:', +'filedelete-submit' => 'Grise', +'filedelete-success' => "'''$1''' ėshtė grisur.", +'filedelete-iscurrent' => 'Jeni duke grisur versionin e tanishėm tė kėsaj skede. Ju lutem mė parė rikthejeni tek njė version mė tė vjetėr.', +'filedelete-otherreason' => 'Arsye tjetėr / shtesė:', +'filedelete-reason-otherlist' => 'Arsye tjetėr', + # MIME search 'mimesearch' => 'Kėrkime MIME', 'mimesearch-summary' => 'Kjo faqe lejon kėrkimin e skedave sipas llojit MIME. Kėrkimi duhet tė jetė i llojit: contenttype/subtype, p.sh. image/jpeg.', @@ -917,18 +952,10 @@ 'randomredirect' => 'Pėrcjellim i rastit', # Statistics -'statistics' => 'Statistika', -'sitestats' => 'Statistikat e faqeve', -'userstats' => 'Statistikat e pėrdoruesve', -'sitestatstext' => "Gjėnden '''$1''' faqe nė totalin e regjistrit. Kėto pėrfshijnė faqet e "diskutimit", faqe rreth {{SITENAME}}-s, faqe "cungje" tė vogla, pėrcjellime, dhe faqe tė tjera qė ndoshta nuk kualifikohen si artikuj. Duke mos i pėrfshirė kėto, gjėnden '''$2''' faqe qė janė artikuj tė ligjshėm. +'statistics' => 'Statistika', +'sitestats' => 'Statistikat e faqeve', +'userstats' => 'Statistikat e pėrdoruesve', -Janė bėrė '''$3''' shikime dhe '''$4''' redaktime faqesh qė nga dita kur wiki u hap. Kjo do tė thotė se janė bėrė afėrsisht '''$5''' redaktime pėr faqe, dhe '''$6''' shikime pėr redaktim. - -Gjithashtu janė ngarkuar '''$8''' skeda. - -Gjatėsia e [http://meta.wikimedia.org/wiki/Help:Job_queue radhės sė punėve] ėshtė '''$7'''.", -'userstatstext' => "Gjėnden '''$1''' pėrdorues tė regjistruar. '''$2''' prej tyre (ose '''$4'''%) janė me titull administrues (shikoni [[Special:Listusers|Listėn e pėrdoruesve]] dhe $3).", - 'disambiguations' => 'Faqe kthjelluese', 'disambiguationspage' => 'Template:Kthjellim', 'disambiguations-text' => "Faqet e mėposhtme lidhen tek njė '''faqe kthjelluese'''. Ato duhet tė kenė lidhje tė drejtpėrdrejtė tek artikujt e nevojshėm.
Njė faqe trajtohet si faqe kthjelluese nėse pėrdor stampat e lidhura nga [[MediaWiki:disambiguationspage]]", @@ -981,6 +1008,9 @@ 'deadendpagestext' => 'Artikujt nė vijim nuk kanė asnjė lidhje me artikuj e tjerė nė kėtė wiki.', 'protectedpages' => 'Faqe tė mbrojtura', 'protectedpagestext' => 'Faqet e mėposhtme janė tė mbrojtura nga zhvendosja apo redaktimi', +'protectedtitles' => 'Titujt e mbrojtur', +'protectedtitlestext' => 'Krijimi i kėtyre titujve ėshtė i mbrojtur', +'protectedtitlesempty' => 'Asnjė titull i mbrojtur nuk u gjet nė kėtė hapėsirė.', 'listusers' => 'Lista e pėrdoruesve', 'specialpages' => 'Faqet speciale', 'spheading' => 'Faqe speciale pėr tė gjithė pėrdoruesit', @@ -995,6 +1025,8 @@ 'unusedcategoriestext' => 'Kategoritė nė vazhdim ekzistojnė edhe pse asnjė artikull ose kategori nuk i pėrdor ato.', 'notargettitle' => 'Asnjė artikull', 'notargettext' => 'Nuk keni dhėnė asnjė artikull ose pėrdorues mbi tė cilin tė pėrdor kėtė funksion.', +'pager-newer-n' => '{{PLURAL:$1|1 mė i reja|$1 mė tė reja}}', +'pager-older-n' => '{{PLURAL:$1|1 mė i vjetėr|$1 mė tė vjetra}}', # Book sources 'booksources' => 'Burime librash', @@ -1084,8 +1116,11 @@ 'iteminvalidname' => "Problem me artikullin '$1', titull jo i saktė...", 'wlnote' => 'Mė poshtė janė $1 ndryshimet e $2 orėve sė fundmi.', 'wlshowlast' => 'Trego $1 orėt $2 ditėt $3', +'watchlist-show-bots' => 'Trego redaktimet e robotėve', 'watchlist-hide-bots' => 'Fshih redaktimet e robotėve', +'watchlist-show-own' => 'Trego redaktimet e mia', 'watchlist-hide-own' => 'Fshih redaktimet e mia', +'watchlist-show-minor' => 'Trego redaktimet e vogla', 'watchlist-hide-minor' => 'Fshih redaktimet e vogla', # Displayed when you click the "watch" button and it is in the process of watching @@ -1099,6 +1134,7 @@ 'created' => 'u krijua', 'enotif_subject' => '{{SITENAME}} faqja $PAGETITLE u $CHANGEDORCREATED prej $PAGEEDITOR', 'enotif_lastvisited' => 'Shikoni $1 pėr tė gjitha ndryshimet qė prej vizitės tuaj tė fundit.', +'enotif_anon_editor' => 'pėrdorues anonim $1', 'enotif_body' => 'I/E dashur $WATCHINGUSERNAME, faqja $PAGETITLE tek {{SITENAME}} ėshtė $CHANGEDORCREATED mė $PAGEEDITDATE nga $PAGEEDITOR, shikoni $PAGETITLE_URL pėr versionin e tanishėm. @@ -1141,6 +1177,11 @@ 'deletecomment' => 'Arsyeja', 'deleteotherreason' => 'Arsye tjetėr:', 'deletereasonotherlist' => 'Arsyeja tjetėr', +'deletereason-dropdown' => '*Arsye pėr grisje: +** Vandalizėm +** Pėrmbajtje jo-enciklopedike +** Pa tė drejtė autori +** Kėrkesė nga autori', 'rollback' => 'Riktheji mbrapsh redaktimet', 'rollback_short' => 'Riktheje', 'rollbacklink' => 'riktheje', @@ -1151,10 +1192,12 @@ Redaktimi i fundit ėshtė bėrė nga [[User:$3|$3]] ([[User talk:$3|Diskutim]]).', 'editcomment' => 'Komenti i redaktimit ishte: "$1".', # only shown if there is an edit comment 'revertpage' => 'Ndryshimet e [[Special:Contributions/$2|$2]] ([[User talk:$2|diskutimet]]) u kthyen mbrapsht, artikulli tani ndodhet nė versionin e fundit nga [[User:$1|$1]].', # Additional available: $3: revid of the revision reverted to, $4: timestamp of the revision reverted to, $5: revid of the revision reverted from, $6: timestamp of the revision reverted from +'rollback-success' => 'Ndryshimet e $1 u kthyen mbrapsh; artikulli ndodhet tek verzioni i $2.', 'sessionfailure' => 'Mė duket se ka njė problem me seancėn tuaj tė hyrjes. Veprimi juaj nuk ėshtė kryer pėr tu mbrojtur nga ndonjė veprim dashakeq kundrejt shfletimit tuaj. Ju lutem kthehuni mbrapsh, rifreskoni faqen prej nga erdhėt dhe provojeni pėrsėri veprimin.', 'protectlogpage' => 'Regjistri i mbrojtjeve', 'protectlogtext' => 'Mė poshtė ėshtė njė listė e "mbrojtjeve/lirimeve" tė faqeve. Shikoni [[{{SITENAME}}:Faqe e mbrojtur]] pėr mė shumė informacion.', 'protectedarticle' => 'mbrojti [[$1]]', +'modifiedarticleprotection' => 'ndryshoi mbrojtjen e faqes "[[$1]]"', 'unprotectedarticle' => 'liroi [[$1]]', 'protect-title' => 'Duke ndryshuar mbrojtjen e "$1"', 'protect-legend' => 'Konfirmoni', @@ -1291,11 +1334,15 @@ 'ipusubmit' => 'Ēblloko kėtė pėrdorues', 'unblocked' => '[[User:$1|$1]] ėshtė ēbllokuar', 'ipblocklist' => 'Lista e pėrdoruesve dhe e IP adresave tė bllokuara', +'ipblocklist-legend' => 'Gjej njė pėrdorues tė bllokuar', +'ipblocklist-username' => 'Adresa IP ose nofka e pėrdoruesit:', +'ipblocklist-submit' => 'Kėrko', 'blocklistline' => '$1, $2 bllokoi $3 ($4)', 'infiniteblock' => 'pakufi', 'expiringblock' => 'mbaron mė $1', 'anononlyblock' => 'vetėm anonimėt', 'createaccountblock' => 'hapja e lloggarive ėshtė bllokuar', +'ipblocklist-no-results' => 'Adresa IP ose pėrdoruesi i kėrkuar nuk ėshtė i bllokuar.', 'blocklink' => 'blloko', 'unblocklink' => 'ēblloko', 'contribslink' => 'kontribute', @@ -1359,8 +1406,6 @@ 'talkexists' => 'Faqja pėr vete u zhvendos, ndėrsa faqja e diskutimit nuk u zhvendos sepse njė e tillė ekziston tek titulli i ri. Ju lutem, pėrpuqini vetė.', 'movedto' => 'zhvendosur tek', 'movetalk' => 'Zhvendos edhe faqen e diskutimeve, nė qoftė se ėshtė e mundur.', -'talkpagemoved' => 'Faqja e diskutimeve korrespondente u zhvendos gjithashtu.', -'talkpagenotmoved' => 'Faqja e diskutimeve korrespondente nuk u zhvendos.', '1movedto2' => '[[$1]] u zhvendos tek [[$2]]', '1movedto2_redir' => '[[$1]] u zhvendos tek [[$2]] dhe u krijua njė faqe pėrcjellimi', 'movelogpage' => 'Regjistri i zhvendosjeve', @@ -1522,8 +1567,16 @@ 'markedaspatrollederror' => 'Nuk munda ta shėnoj tė patrulluar', 'markedaspatrollederrortext' => 'Duhet tė pėrcaktoni versionin pėr tu shėnuar i patrulluar.', +# Patrol log +'patrol-log-line' => 'shėnoi $1 tė $2 tė patrulluar $3', +'patrol-log-auto' => '(automatikisht)', + # Image deletion -'deletedrevision' => 'Gris versionin e vjetėr $1', +'deletedrevision' => 'Gris versionin e vjetėr $1', +'filedelete-missing' => 'Skeda "$1" nuk mund tė griset pasi nuk ekziston.', +'filedelete-old-unregistered' => 'Versioni i skedės qė keni zgjedhur "$1" nuk ndodhet nė regjistėr.', +'filedelete-current-unregistered' => 'Skeda e zgjedhur "$1" nuk ndodhet nė regjistėr.', +'filedelete-archive-read-only' => 'Skedari i arkivimit "$1" nuk mund tė ndryshohet nga shėbyesi.', # Browsing diffs 'previousdiff' => '← Ndryshimi mė para', @@ -1533,6 +1586,7 @@ 'mediawarning' => "'''Kujdes''': Kjo skedė mund tė ketė pėrmbajtje tė dėmshme, duke e pėrdorur sistemi juaj mund tė rrezikohet.
", 'imagemaxsize' => 'Kufizo pamjen e figurave nė faqet pėrshkruese nė rezolucionin:', 'thumbsize' => 'Madhėsia fotove pėrmbledhėse:', +'file-info' => '(madhėsia skedės: $1, lloji MIME: $2)', 'file-info-size' => '($1 × $2 pixel, madhėsia e skedės: $3, MIME type: $4)', 'file-nohires' => 'Nuk ka rezolucion mė tė madh.', 'svg-long-desc' => '(skedė SVG, fillimisht $1 × $2 pixel, madhėsia e skedės: $3)', @@ -1785,15 +1839,29 @@ 'autosumm-new' => 'Faqe e re: $1', # Watchlist editor -'watchlistedit-noitems' => 'Lista juaj mbikqyrėse nuk ka titull.', -'watchlistedit-normal-title' => 'Redakto listėn mbikqyrėse', -'watchlistedit-normal-legend' => 'Largo titujt nga lista mbikqyrėse', -'watchlistedit-normal-submit' => 'Largo Titujt', -'watchlistedit-raw-titles' => 'Titujt:', +'watchlistedit-numitems' => 'Lista mbikėqyrėse e juaj pėrmban {{PLURAL:$1|1 titull|$1 tituj}}, pa faqet e diskutimit.', +'watchlistedit-noitems' => 'Lista juaj mbikqyrėse nuk ka titull.', +'watchlistedit-normal-title' => 'Redakto listėn mbikqyrėse', +'watchlistedit-normal-legend' => 'Largo titujt nga lista mbikqyrėse', +'watchlistedit-normal-explain' => 'Titujt nė listėn mbikėqyrėse janė treguar poshtė. +Largo titullin duke shėnuar kutizėn dhe pastaj shtype butonin Largoj titujt. +Ju gjithashtu mundeni ta redaktoni listėn [[Special:Watchlist/raw|kėtu]].', +'watchlistedit-normal-submit' => 'Largo Titujt', +'watchlistedit-normal-done' => '{{PLURAL:$1|1 titull u larguan|$1 tituj u larguan}} u larguan nga lista mbikėqyrėse e juaj:', +'watchlistedit-raw-title' => 'Redakto listėn mbikėqyrėse tė papėrpunuar', +'watchlistedit-raw-legend' => 'Redakto listėn mbikėqyrėse tė papėrpunuar', +'watchlistedit-raw-explain' => 'Titujt nė listėn mbikėqyrėse tė juaj munden tė redaktohen duke u larguar apo shtuar nė listėn mė poshtė, njė titull pėr rresht. +Ju e mbaroni redaktimin nėse shtypni butonin Aktualizoje listėn. +Ju gjithashtu mundeni ta redaktoni listėn mbikėqyrėse [[Special:Watchlist/edit|kėtu]].', +'watchlistedit-raw-titles' => 'Titujt:', +'watchlistedit-raw-submit' => 'Aktualizoje listėn', +'watchlistedit-raw-done' => 'Lista mbikėqyrėse u aktualizua.', +'watchlistedit-raw-removed' => '{{PLURAL:$1|1 titull u largua|$1 tituj u larguan}}:', # Watchlist editing tools 'watchlisttools-view' => 'Shih ndryshimet e rėndėsishme', 'watchlisttools-edit' => 'Shih dhe redakto listėn mbikqyrėse.', +'watchlisttools-raw' => 'Redaktoje drejtpėrdrejt listėn', # Special:Version 'version' => 'Versioni', # Not used as normal message but as header for the special page itself @@ -1806,8 +1874,23 @@ 'version-software-version' => 'Verzioni', # Special:Filepath -'filepath' => 'Vendndodhja e skedave', -'filepath-page' => 'Skeda:', -'filepath-submit' => 'Shko', +'filepath' => 'Vendndodhja e skedave', +'filepath-page' => 'Skeda:', +'filepath-submit' => 'Shko', +'filepath-summary' => 'Kjo faqe speciale jep vendndodhjen e plotė tė njė skede. Figurat tregohen me madhėsi tė plotė, skedat e tjera hapen me programet pėrkatėse. +Shtypni emrin e skedės pa parashtesėn "Figura:".', + +# Special:FileDuplicateSearch +'fileduplicatesearch' => 'Kėrkoni pėr skeda tė dyfishta', +'fileduplicatesearch-summary' => 'Kėrkoni pėr dyfishime tė skedave nė bazė tė vlerės pėrmbledhėse («hash»). + +Vendosni emrin e skedės pa parashtesėn "{{ns:image}}:".', +'fileduplicatesearch-legend' => 'Kėrko pėr dyfishime', +'fileduplicatesearch-filename' => 'Emri i skedės:', +'fileduplicatesearch-submit' => 'Kėrko', +'fileduplicatesearch-info' => '$1 × $2 pixel
Madhėsia e skedės: $3
Lloji MIME: $4', +'fileduplicatesearch-result-1' => 'Skeda "$1" nuk ka kopje tė njėjta', +'fileduplicatesearch-result-n' => 'Skeda "$1" ka {{PLURAL:$2|1 dyfishim|$2 dyfishime}}.', + ); www.argetohu-ks.page.tl ketu gjithqka gjindet
 
 
 
 
 
 
 
Sod ne faqen ton pati 289596 visitors (1419234 hits) Ne ket faqe
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free