eksplodo emaila *new*

si me eksploduu emailaa

 

Pershendetje! Ne kete tutorial shum te thjesht do te ju tregoi se si te bombardoni email E tera qe ju duhet eshte njer PHP MAILER qe shkon msg ne INBOX Pra siq e dini programet me nuk po funksionojn

kshtu qe menyra me e mir eshte me an te spamit Ju sigurisht dini te beni SPAM ME PHP MAILER,kjo menyr eshte logjike se si te besh email bomber Ne katrorin e djatht ku i shkruani adresat per SPMAM e shenoni

emailin e viktimes.P.sh keshtu remi@argetohu-ks remi@argetohu-ks  remi@argetohu-ks

i shenoni pra p.sh 100 her emailin e viktimes emaili do ti ket 100 mesazha e shenoni 2000 her te njejten email dhe emailit do ti vien 2000 Por me mir eshte ti dergoni nga 100 


WwW.Argetohu-ks.page.tl

 
 
 
 
 
 
 
Sod ne faqen ton pati 289638 visitors (1419637 hits) Ne ket faqe
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free