fikja dikuj pc'n new!

--------------------------------------------------------------------------------

 

Qysh me ja shuk dikujt pc Pra vendosa t'ju tregoj se si mund te ja boni ShutDown ni kompjuterit qe
nuk osht i juaji....
Se pari tju tregoj se mund ti fikni vetem ata kompjutera qe i keni ne LAN...
Pra ne fillim ju vyen Angry IP Scanner :

downLoad :

http://www.mediafire.com/?sharekey=4...db6fb9a8902bda


E merrni ket prgram , e instaloni, e shihni qe jon dy BOXE per me shkru IP-n
Dmth i shkruni kshtu
nese IP-ja juaj eshte 192.168.5.64 ateher ne boxin e par e shkrun
192.168.5.1 kurse ne te dytin e shkrun 192.168.5.99 edhe klikon START , dhe programi i skanon te gjitha IP-t , qe jon Aktive dhe JoAktive...
Ato aktive jon me ngjyr te kalter...
Ne anen e djatht te IP-s shkrun emri i kompjuterit...E mbajm mend emrin e kompjuterit dhe shkojm...
Star>>Run>>ShutDown -i>>Add>>E Shkrujm emrin e kompjuterit, edhe ne fund e shkrujm ni text per Viktimien, klikojm OK, edhe pas 20 Sec, viktima e ka kompjuterin e fikur... off-screen area |


funksionon 100% 


WwW.Argetohu-ks.page.tl vend i te gjithave..

 
 
 
 
 
 
 
Sod ne faqen ton pati 289638 visitors (1419609 hits) Ne ket faqe
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free