formatizo mobilin nokia new :D

Keto jane dy menyra per te formatuar nje celular te llojit nokia
Menyra 1
~~~~~~~~
Shkruajme ne cel. *#7073# dhe me pas na del nje tabele qe thote "Restore all original..." . I japim Yes dhe cel. do fiket dhe do ndizet vete. Kur te ndizet cdo gje eshte kthyer si ne fillim
Menyra 2
~~~~~~~~
E fikum celularin dhe mbajme te shtypu keto butona:
* + butoni i thirjes + 3 dhe e ndezim celularin duke i mbajtur butonat e shtypur.
Do dali fajla "Formating.."
Presim derisa te mbushet dhe kur celulari te ndizet ai eshte i formatuar


Ala Me 1 Emër Ala Me 1 Qëllim Argetohu Prej Tjerve Shum Ka Dallim

WwW.Argetohu-ks.page.tl
 
 
 
 
 
 
 
Sod ne faqen ton pati 289638 visitors (1419606 hits) Ne ket faqe
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free