program qe ti eliminon spiunet ne kompjoter
SpyBOT
Program i cili pastron dhe eliminon Spyware(spiunet) e sistemit.
http://spybot.safer-networking.de

shkarkoje:
http://spybot.safer-networking.de/in...&page=download

ne mendojm per ju www.argetohu-ks.page.tl !!!
 
 
Advertisement
 
 
 
 
 
 
Sod ne faqen ton pati 280969 visitors (1397987 hits) Ne ket faqe
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=