rrite rrjetin per nja 20 30 %
Nuk ka lidhje as me program as me sen eshte vet logjik e kam sbulu vet dhe e perdori
nese rrjetin e keni te dobet psh edhe pse e merrni 512 ju shkon downlladimi 20 e ma pak
a vonuheni ne faqe shkoni vetem ne yutube dhe shikone nje video lene duke u mbushur per shikim do te shiheni se rrjeti do te shpejtohet ju mendoni se si mundet me kan edhe youtube po na merr rrjetin qysh mundet me u shpejtu po qashtu asht se po e ngreke deri ne maksimum drejtperdrejt nga zona ku me merrni rrjeitn keshtu qe provone dhe tregoni a po ju funksionon mua me funksionon

Kliko dhe shko ne youtube (http://www.youtube.com)


www.argetohu-ks.page.tl ketu gjithqka gjindet !!!!
 
 
 
 
 
 
 
Sod ne faqen ton pati 289596 visitors (1419237 hits) Ne ket faqe
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free