si tja bejm dikujt pc te mos i punoj ma
Ne Kete Tuto Do Te Mesoni Si Ta Krijojm Nje ERROR Me NotePad:

1.Hapim NotePadin
2.E Shkruajm Kete: x =msgbox("AST", 0+16, "Byystem-Coder")
3.Shkoni Save As Dhe E Ruani .vbs
4.Dhe Tani Mund Ta Qelni Errorin Tend Se I Demshem Per Pc Vet E Kom Provu...

aiit klm?
 
 
 
 
 
 
 
Sod ne faqen ton pati 289637 visitors (1419590 hits) Ne ket faqe
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free