si tja leshojm dikujt kameren pa e ba accept
me ja lshu dikujna kameren pa e pranu accept e downloadojm icq nuk e kam lingun per downloadim por kerkone ne google dhe e gjeni icq sherben me ja lshu dikujna kameren pa e pranu accept edhe se din qi pe kqyr bile ti e she kejt qa bon aii as se din aiit me te mira qe ni foto?
 
 
 
 
 
 
 
Sod ne faqen ton pati 289596 visitors (1419297 hits) Ne ket faqe
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free